Houten gestoken en polychroom beschilderd paneel, midden 18e eeuw;
Uitgevoerd met doorgestoken voorstelling van staande leeuw met zwaard, scepter en rijksappel, omringd door florale motieven
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140