Catalogusnummer: 2349
Houten gestoken en polychroom beschilderd paneel, midden 18e eeuw;

Uitgevoerd met doorgestoken voorstelling van staande leeuw met zwaard, scepter en rijksappel, omringd door florale motieven

b. 54,5 cm, h. 34 cm

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140