5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4830
Ludwig Mecklenburg (1820-1882)

View of Venice with Santa Maria della Salute

oil on canvas, signed lower left, 49 x 70 cm.

Provenance: private collection, Germany

Taxatie: € 4.000 - € 8.000
Huidig bod: € 8.500
Hamerprijs: € 8.500

Hamerprijs: € 8.500