5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4837
Toegeschreven aan Karl Kaufmann (1843-1905)

Gezicht op de Riva della Schiavoni, Venetië

doek, signatuur r.o. mogelijk later toegevoegd, 50 x 80 cm.

Attributed to Karl Kaufmann (1843-1905), Venezia, signature lower righ possibly later added, 50 x 80 cm. Provenance: private collection, Germany

Taxatie: € 600 - € 1.200
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500

Hamerprijs: € 500