4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4690
Gimesi (20e eeuw)
Gezicht op Venetië
doek, 50 x 40 cm.
Taxatie: € 60 - € 120
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120
Hamerprijs:
€ 120