5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4834
Carl Sprosse (1819-1874)

Interieur van de Basilica dei Santi Giovanni e Paolo met het monument voor Doge Michele Morosini, Venezia

aquarel, gesign. m.o., 1863, 63 x 47 cm.

Basilica dei Santi Giovanni e Paolo with the monument to doge Michele Morosini, Venice

Taxatie: € 600 - € 1.000
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400