5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4843
Federico Garcia del Corral (19e eeuw)

Koninklijk Paleis Sevilla

doek, gesign. r.o., 42 x 56 cm.

Alcázar Real de Sevilla, oil on canvas, signed lower right

Taxatie: € 800 - € 1.500
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800

Hamerprijs: € 800