1e zitting - Dinsdag 30 april 14.00 uur: 0700-0880 - Silverware
Catalogue number: 733
Zeventien divers vorken en twee lepels, 19e en 20 eeuw,

verschillende modellen en meestertekens, voornamelijk 2e gehalte,

1140 gr.

[zkj]

Estimate: € 300 - € 500
Current bid: € 575
Hammer Price: € 575

Hammer price: € 575