4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Twee diverse schilderijen
Strandgezicht door P. Hilgers / W. Nobbe, landschap met bloesemboom. Hierbij vier diverse kunsterken
doek, 30 x 40 cm., doek, beschadigd, 65 x 80 cm.,
Taxatie: € 60 - € 120
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60