4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4693
Twee diverse schilderijen

Strandgezicht door P. Hilgers / W. Nobbe, landschap met bloesemboom. Hierbij vier diverse kunsterken

doek, 30 x 40 cm., doek, beschadigd, 65 x 80 cm.,

[6]

Taxatie: € 60 - € 120
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60