4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Hollandse school, 20e eeuw
Landschap met korenvelden
gemengde techniek op papier op board, 54 x 76 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420