5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4811
Jan van de Velde (1593-1641)

De twaalf maanden

serie van twaalf gravures, uitgegeven door Nicolaas Visscher, 1616, 16 x 30 cm.

Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)

The twelve months, twelve engravings, 1616

Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 1.900
Hamerprijs: € 1.900

Hamerprijs: € 1.900