15e zitting - Maandag 20 november 10.00 uur: 1000-1370 - Pleet en galanterieën
Catalogusnummer: 1034
Hydrometer in kist en messing diamantzeef, 19e eeuw;

Gesigneerd Robson Newcastle.

l. 20 cm, b. 10 cm, diam. 8,5 cm

Taxatie: € 60 - € 80
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50