15e zitting - Maandag 20 november 10.00 uur: 1000-1370 - Pleet en galanterieën
Hydrometer in kist en messing diamantzeef, 19e eeuw;
Gesigneerd Robson Newcastle.
l. 20 cm, b. 10 cm, diam. 8,5 cm
Taxatie: € 60 - € 80
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50