15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
Twee antieke houten schuifdozen,
één met kerfsnijwerk, de ander 17e eeuw met gestoken vaas en vogel
Taxatie: € 80 - € 150
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80