19e zitting - Woensdag 22 november 10.00 uur: 1951-2258 - Beeldwerk, vazen en ornamenten
Catalogusnummer: 2249
Architectonische kijkkast, gesigneerd. Bd.Hk. te Nuijs fecit, en gedateerd Ao 1800;

Voorstelling geheel vervaardigd uit papier en karton, centraal allegorie op de jacht met attributen binnen donkerblauwe nis, geflankeerd door twee Korintische zuilen en verdere decoratie van rozetten en guirlande in lichtblauwe accenten. Geheel in verguld houten kast met geornamenteerde profiellijst. Neoclassisisme, wellicht naar gips voorstelling Felix Meritis, Amsterdam.

h. 39,5 cm, b. 30,5 cm, d. 9 cm

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600

Hamerprijs: € 600