15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1032
Twee houten stoven, 18e/19e eeuw,
met kerfsnijwerk, één gedateerd 1768
2
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60
Hamerprijs:
€ 60