Ad Blok van der Velden (1913-1980)
Aangespoelde fles, schelpen en planten op het strand van Texel
doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 27 x 34 cm.
Provenance: familie van de kunstenaar
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220