15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1029
Twee beschilderd houten lepelrekken, 19e eeuw,
één met oneindigeknoop, de ander gedateerd 1884
l. 54 en 50 cm.
2
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70
Hamerprijs:
€ 70