1e zitting - Dinsdag 7 november 14.00 uur: 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 600
Een theepot en melkkan en theepot, Fa. Bonebakker & Zoon Amsterdam, 19e eeuw,

bolvormig plat model met donker houten gebogen grepen en dekselknoppen, theepot en melkkan met gecontourneerde voet, kan met opstaande vleugelvormige greep, mt. H. W. van Riel 1854-1880 Arnhem/Schoonhoven/Amsterdam, theepot als enige jaarletter 1855, enkele theepot ook mt. Pieter Pieterse Amsterdam 1846-11870 gemerkt, alle met winkelierstempel Fa. Bonebakker Amsterdam 1e gehalte deukjes en defectjes,

h 10 cm, l 21 cm, h 9 cm, l 20 cm, h 9 cm, l 13 cm, bruto 759 gr.

Taxatie: € 250 - € 450
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380

Hamerprijs: € 380