1e zitting - Dinsdag 7 november 14.00 uur: 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 602
België, sauskom met onderschotel, 20e eeuw,

ovaal model met kom met twee tuiten en gecontourneerde onderschotel, gemerkt orfevres de rol & reine, altenloh Bruxelles, 1e gehalte,

9,5 x 22 x 15 cm, 635 gr.

Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220