België, sauskom met onderschotel, 20e eeuw,
ovaal model met kom met twee tuiten en gecontourneerde onderschotel, gemerkt orfevres de rol & reine, altenloh Bruxelles, 1e gehalte,
9,5 x 22 x 15 cm, 635 gr.
Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220