15e zitting - Maandag 20 november 10.00 uur: 1000-1370 - Pleet en galanterieën
Japan, groengelakt kommetje, 20e eeuw,
met vergulde decoratie van tempelleeuwen, op houten standaard (slijtage)
Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)
Taxatie: € 20 - € 40
Huidig bod: € 30
Hamerprijs: € 30