15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
Eikenhouten gekerfde mangelplank, 18e eeuw en onbewerkte mangelplank, 17e eeuw.
De eerste met initialen en gedateerd 1733
Taxatie: € 220 - € 280
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260