15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Plated objects and objets de vertu
Catalogue number: 1026
Zwart gelakt spanen tabakston, 19e eeuw,

met op schild 'No. 6'

h. 33 cm.

Estimate: € 100 - € 150
Current bid: € 140
Hammer Price: € 140

Hammer price: € 140