KPM (Königliche Porzellan-Manufaktur), porseleinen theeservies, 20e eeuw,
beschilderd met bloemen en met florale dekselknoppen, bestaande uit: theekan; suikerpot; melkkan; drie ontbijtborden; drie taartbordjes; zes theekoppen en schotels, gemerkt met onderglazuur blauwe scepter en rode wereldbol
Taxatie: € 250 - € 350
Huidig bod: € 4.400
Hamerprijs: € 4.400