Catalogusnummer: 2488
KPM (Königliche Porzellan-Manufaktur), porseleinen theeservies, 20e eeuw,

beschilderd met bloemen en met florale dekselknoppen, bestaande uit: theekan; suikerpot; melkkan; drie ontbijtborden; drie taartbordjes; zes theekoppen en schotels, gemerkt met onderglazuur blauwe scepter en rode wereldbol

h. 21,5 cm

Taxatie: € 250 - € 350
Huidig bod: € 4.400
Hamerprijs: € 4.400

Hamerprijs: € 4.400