1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4959
update-catalogue
Gesigneerd R.J. Haittez

Volendammer visser en vrouw

maroufle

31 x 45 cm.

1

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 30
Hamerprijs: € 30

Hamerprijs: € 30

outbid-warning
Overboden