7e zitting - Vrijdag 10 november 10.00 uur: 8000-8056 - Antieke en klassieke grote meubelen
Catalogusnummer: 6514
Notenhouten kabinet, Louis XV, 18e eeuw;

Gebombeerde onderkast met drie laden, bovenkast met twee deuren waarachter interieur met legplanken en laden, gebogen kap. Gestoken kwab ornamenten op deuren, kap en front hoeken. (scheuren in de zijkanten, los fineer).

h. 238 cm, b. 180 cm, d. 70 cm

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 2.200
Hamerprijs: € 2.200

Hamerprijs: € 2.200