Portugal, Caldas de Rainha, Palissy-stijl aardewerk bord door Manuel Mafra, laat 19e eeuw,
gemodelleerd met vlinder en hagedissen, onderzijde gemerkt (restauraties)
Een vergelijkbaar bord is in de collectie van The Met, New York, collectienr 2020.86.20.
Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320