4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Wolter Hendrik Crull (1784-1816)
aquarel, gesign. l.o., aug. 1809, 40 x 70 cm.
Taxatie: € 60 - € 120
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100