Catalogusnummer: 7720
Zwitserland, koekkoekklok, 19e eeuw;

Uitgevoerd met gaand, slagwerk op gong, speelwerk op cilinder. Twee luikjes met madolinespeler en koekkoek. Rijk gestoken lindenhouten kast met vogel, bladeren en vos. Compleet met slinger en gewichten.

h. 78 cm, b. 52 cm, d. 30 cm

Zolder, gang

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380

Hamerprijs: € 380