4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4703
L. Mulder (20e eeuw)
Vrouw op bospad met kudde schapen
doek, 40 x 60 cm.
Taxatie: € 40 - € 80
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120
Hamerprijs:
€ 120