Catalogusnummer: 2527
KPM (Königliche Porzellan-Manufactur), set van zes porseleinen kinderfiguurtjes, 20e eeuw,

enkele emblematisch voor de seizoenen, gemerkt aan onderzijde

h. 10-12 cm

[6]

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200