KPM (Königliche Porzellan-Manufactur), set van zes porseleinen kinderfiguurtjes, 20e eeuw,
enkele emblematisch voor de seizoenen, gemerkt aan onderzijde
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200