Catalogusnummer: 5067
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940)

'Zenobia's Cheetah I'

inkt en aquarel, gesign. r.o., 1997, 65 x 50 cm.

Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400