4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Hollandse school, 20e eeuw
paneel, verso naamsvermelding Willem Maris, 22 x 14 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380