2e zitting - Woensdag 8 november 10.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 19
Twee paar fijne gouden oorhangers, 19e eeuw.

Beide met lichtblauw email. Eén paar in 14 kt. goud met pampels, de ander 18 kt. (gekeurd met Franse "Tête d'Aigle") in de vorm van vergeet me nietjes. Email licht beschadigd. Hierbij een zilveren hartvormig medaillon met blauw email. De binnenzijde met foto van een man in uniform en klein Duitstalig briefje gedateerd 9-8-'18

bruto

Two pairs of fine gold earrings, 19th century. Both with light blue enamel. One pair in 14 k. gold with drops, the other 18 k. (hallmarked with French "Tête d'Aigle") in the shape of forget-me-nots. Enamel slightly damaged. Hereby a silver heart-shaped locket with blue enamel. The inside with a photo of a man in uniform and a small German note dated 9-8-'18

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300