3e zitting - Woensdag 8 november 14.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 350
Twee gouden ringen.

Eén 14 kt. gouden rijring bezet met amethyst en één zogenaamde 'Victoriaanse' rijring in 9 kt. goud bezet met saffier en diamant (slijtage). Meesterteken, Alfred Terry ltd. Londen, jaarletter O voor 1988

bruto 3,9 gr., ringmt. 16 en 20

Two gold rings. One 14 kt gold ring set with amethyst and one in 9 kt gold set with sapphire and diamond (signs of wear). Maker's mark, Alfred Terry ltd. London, year letter O for 1988

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220