Catalogusnummer: 7708
Zwitserland, Neuchatel consoleklok met kwartierslagwerk, ca. 1780;

Uurwerk uitgevoerd met gaand- en slagwerk en repetitiewerk op bel, wit email wijzerplaat met vergulde gezaagde wijzers. Vernis Martin gedecoreerde kast en console van polychrome bloemen op roze font.

totaal h. 78, br. 34,5 d. 13,5. Klok h. 66 cm.

Provenance: Collectie Professor Ingenieur D. A. A. Koolen.

Taxatie: € 600 - € 1.000
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400