Catalogusnummer: 2115
Duitsland, eikenhouten gestoken wand ornamenten voorstellende putto, 18e eeuw;

Weergegeven in wolkenpartij,

h. 30 cm, b. 52 cm

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380

Hamerprijs: € 380