0099970747
Catalogusnummer: 2816
China, blauw-wit porseleinen ovale theepot, 18e eeuw,

met fraai relief van bloesem en pioenroos en verguld zilveren montering

h. 18 cm.

Taxatie: € 300 - 500
Hamerprijs: € 1.200

Hamerprijs: € 1.200