Catalogusnummer: 7719
Twentse stoelklok, 18e eeuw;

Uurwerk met een wijzer uitgevoerd met gaand- en slagwerk op bel, wekkerwerk. De kast, stoel en wijzerplaat uitgevoerd in eikenhout beschilderd met bloemen op groen font. (beschadigingen aan profiel kast, geen slinger, geen gewichten).

h. 70 cm, b. 24 cm, 26 cm

Taxatie: € 1.000 - € 1.500
Huidig bod: € 3.000
Hamerprijs: € 3.000

Hamerprijs: € 3.000