Catalogusnummer: 5189
Onduidelijk gesign. r.o.

'Jean le garcon'. Hierbij tekening door R. Kaya

gouache, 40 x 18 cm. en tekening, 30 x 20 cm.

Provenance: Collectie Professor Ingenieur D. A. A. Koolen.

Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120