15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1071
Vijf objets de vertu,
w.o. miniatuur zilveren dekselpan, 19e eeuw
5
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100
Hamerprijs:
€ 100