8e zitting - Vrijdag 10 november 14.00 uur: 8800-8862 - Design meubelen
Catalogusnummer: 8246
Amsterdamse School dressoir, ca. 1920, in de stijl van Hildo Krop.

met op het blad en in de deuren gespiegeld notenfineer in quardraten ingelegd. De opzet met coromandelhouten plank, geflankeerd door twee gestoken sculpturen voorstellende allegorie op de oogst. Volgens familie mogelijk aangeschaft bij Metz & Co, Amsterdam.

h. 112, br. 189 br en d. 57,5 cm.

Taxatie: € 250 - € 350
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400