15e zitting - Maandag 20 november 10.00 uur: 1000-1370 - Pleet en galanterieën
Catalogusnummer: 1030
Gestoken houten sculpturale eenlichts kandelaar, 20e eeuw;

Voorstellende vrouw met gedrapeerde mantel, polychrome schildering.

h. 44 cm

Taxatie: € 30 - € 50
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60