15e zitting - Maandag 20 november 10.00 uur: 1000-1370 - Pleet en galanterieën
Duitsland, palissanderhouten backgammon kist, 19e eeuw;
Uitgevoerd met marqueterie en intarsia. (beschadigingen)
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160