15e zitting - Maandag 20 november 10.00 uur: 1000-1370 - Pleet en galanterieën
Catalogusnummer: 1006
Duitsland, palissanderhouten backgammon kist, 19e eeuw;

Uitgevoerd met marqueterie en intarsia. (beschadigingen)

l. 59 cm, b. 29 cm

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160