Vergulde broche met miniatuur schildering, 19e eeuw.
Van personen in een arcadisch landschap, achter glas. De achterzijde met parelmoer. Hierbij een vergulde broche met hartje met rood glas
Gilded brooch with a miniature painting, 19th century. Depicting people in an Arcadian landscape, behind glass. The back with mother of pearl. Hereby a gilded brooch with a heart, set with red glass
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60