2e zitting - Woensdag 8 november 10.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 149
Vergulde broche met miniatuur schildering, 19e eeuw.

Van personen in een arcadisch landschap, achter glas. De achterzijde met parelmoer. Hierbij een vergulde broche met hartje met rood glas

bruto 17,8 gr.

Gilded brooch with a miniature painting, 19th century. Depicting people in an Arcadian landscape, behind glass. The back with mother of pearl. Hereby a gilded brooch with a heart, set with red glass

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60