2e zitting - Woensdag 8 november 10.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 10
Frankrijk, 18 kt gouden armband in de vorm van een slang, 19e eeuw.

Om zijn nek een bandje bezet met glasparel (twee missen). De achterzijde met drie cartouches waarop 'Brevete Lion S.G.D.G.' en 'Depose Lion'. Gekeurd met Franse tête d'aigle en Nederlands importkeur voor 18 kt. goud.( Verkleuring van het goud achter de kop)

bruto 34,8 gr. binnenmt. 61 x 53 mm

France, 18 k. gold bracelet in the shape of a snake, 19th century. Around his neck a strap set with a glass pearl (two are missing). The back with three cartouches on which 'Brevete Lion S.G.D.G.' and 'Depose Lion'. Hallmarked with French tête d'aigle and Dutch import hallmark for 18 k. gold. (Discolouration of the gold behind the head)

Taxatie: € 1.500 - € 2.000
Huidig bod: € 1.500
Hamerprijs: € 1.500

Hamerprijs: € 1.500