2e zitting - Woensdag 8 november 10.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 14
14 kt. Gouden Zeeuwse dopring,

gedecoreerd met ruiten, bollen, rozetten en filigrain. (Diverse reparaties, haakjes)

netto 6,2 gr., ringmt. 21

14 k. gold 'Zeeland dop ring', decorated with diamond shapes, spheres, rosettes and filigree. (Various repairs, brackets)

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500

Hamerprijs: € 500