Frankrijk, glazen pendule met verguld koperen monturen in Louis XVI stijl, kast gesigneerd J. Farcy, Modele Depose, 19e eeuw;
Uurwerk uitgevoerd met gaand- en slagwerk op bel. Geplaatst in mondgeblazen glazen kast, staande op bronzen basement met geciseleerde ornamenten van acanthusbladeren. (glazen kast met barst)
Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 575
Hamerprijs: € 575