4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Edmond Siau (1871-1929)
doek, gesign. r.o., beschadigingen aan de verf, 134 x 102 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220