5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4913
Marinus van der Maarel (1857-1921)

Meisje met manden met bloemen bij een huis

paneel, gesign. r.o., 33 x 25 cm.

Taxatie: € 240 - € 340
Huidig bod: € 1.250
Hamerprijs: € 1.250

Hamerprijs: € 1.250