4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4662
Jan Korthals (1916-1972)

Bad Gastein. Hierbij aquarel door Jan den Hengst, San Giminiano

tweemaal aquarel, gesign. l.o., niet ingelijst, 48 x 31 cm. en 40 x 50 cm.

[map]

Taxatie: € 80 - € 160
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80