12e zitting - Woensdag 6 november 18.30 uur : 2990-3124A - Asian artifacts (China)
China, lichtbruin gepatineerd bronzen wierrookbrander, 19e eeuw,
met deksel, twee oren, op driepoot. Het geheel ingelegd met koper- en zilverdraad
Estimate: € 300 - € 400
Current bid: € 420
Hammer Price: € 420